خدمات سئو سایت

صدرنشین گوگل باشید

وقتی نوبت به جستجو کردن خدمات شما در گوگل می رسد، فاکتور های زیادی خارج از کنترل شماست! اما وقتی پای استراتژی ها و انجام اصولی سئو سایت درمیان باشد، قضیه با خدمات سئو سایت ما خیلی فرق می کند…! ما طیف گسترده ای از راهکار های بهینه سازی فنی و محتوایی برای سایت شما و در نتیجه بهتر دیده شدن تان در صفحات جستجو را ارائه می دهیم. خدمات سئو شرکت آریان رایان کاملا نتیجه محور هست و شما نتایج بهتری از استراتژی های داده محور ما می گیرید. حضور در رتبه های بالا در نتایج جستجو قطعا برای شما سودآور است!

افزایش رتبه سایت در گوگل

اجرای فعالیت های تاکتیکی برای بهینه سازی سایت در گوگل بدون یک چارچوب استراتژیک مستحکم هرگز نتیجه نمی گیرد. اولین قدم در کمپین های ما این خواهد بود که سوالات زیادی بپرسیم تا اهداف تجاری، محصولات، خدمات، نقاط اصلی فروش، عوامل عمده مقاومت در برابر فروش، رقبا و هر چیز دیگری را که می توانید به ما بگویید و به ما کمک می کند، درک کنیم. یک استراتژی سئو سازی برای ارتقا رتبه سایت در گوگل که نقاط قوت شما را به حداکثر می رساند و نقاط ضعف را به حداقل می رساند! 

ما به شما گزارشی جامع از تجزیه و تحلیل استفاده از کلمات کلیدی، بررسی محتوا، بررسی رسانه های اجتماعی، ریسپانسیو بودن در موبایل، لینک های صفحه و تعدادی مولرد دیگر ارایه می دهیم که این گزارش همراه با لیستی از وظایف قابل اجرا برای بهینه سازی وب سایت شما، افزایش رتبه در گوگل و  در نتیجه دریافت ترافیک بیشتر از گوگل به پایان می رسد. از آنجا که هدف نهایی یک شرکت ارایه دهنده خدمات سئو ایجاد مشتریان بالقوه یا درآمد برای مشتریان خود است، بنابراین ما هر کمپین را در یک چارچوب استراتژیک با هدف به حداکثر رساندن کمیت و کیفیت ترافیک ارگانیک سایت شما ایجاد می کنیم. 

خدمات برتر سئو آریان رایان

عمق و وسعت تیم ما، این توانایی را به ما می دهد تا تمام خدمات مهم و لازم برای اجرای یک کمپین سئو موفق را به خوبی انجام دهیم.

big-data

تحلیل داده های سئو

هیچ شرکت سئو نمی تواند بدون جمع آوری داده ها و تفسیر صحیح آنها، کمپین ها را به طور مداوم بهبود دهد. فرآیند های معتبر، پیگیری های اختصاصی و اجرای ماهرانه به ما امکان می دهد تمام اطلاعات مورد نیاز برای رسیدن به مشتریان و درآمد بیشتر به شما کمک کنیم.

technical-improvment

توسعه و بهبود فنی و بصری

برخی از مشتریان ما ترجیح می دهند تغییرات مربوط به بهینه سازی سئو سایت شان را در وب سایت خود آنها انجام دهیم، که البته برنامه نویسان متخصص ما در بیشتر موارد قادر به انجام آن هستند. تولید محتوا، فعالیت های تعاملی، امور استراتژیک و آنالیز های سایت عوامل موثری هستند.

competitors-analysis

تحقیق درباره رقبا

هیچ کمپین سئو نباید در خلا ایجاد شود. خدمات سئو سازی سایت ما در بررسی و تحلیل فضای رقابتی قبل، در طول و بعد از اجرای کمپین سئو، بسیار دقیق است. ما تجربه های خوبی در کمپین های تحلیل کننده رقبا داریم و این برای پیدا کردن مشتریان بالقوه برای شما مفید است.

consultation

مشاوره

اگر شما آماده اید که یک کمپین کامل سئو را شروع کنید، یا اگر می خواهید یک نگاه تازه برای بررسی دقیق وضعیت سئو فعلی سایت خود داشته باشید، مشاوره با شرکت آریان رایان می تواند نقطه شروع خوبی باشد. وجود هماهنگی باعث اجرای به ترتیب مراحل و جلوگیری از تداخل و ناکارآمدی می شود.

local-seo

سئو محلی (جغرافیایی)

کمپین های محلی سئو فقط برای مشاغلی نیستند که به یک بازار محلی واحد خدمت می کنند. سئو محلی وقتی شرکت ها به دنبال نفوذ به بازارهای جغرافیایی جدید و مبارزه با رقبا در مناطق مورد بحث هستند، یکی از مولفه های موثر در فعالیت های وسیع سئو است.

web-design

طراحی گرافیک

طراحان ما اینفوگرافیک ها، صفحات فرود و سایر المان های گرافیکی طراحی را تولید می کنند که به قدرت لینک سازی خارج از سایت شما و بالا رفتن نرخ تبدیل محتوای داخل سایت شما، کمک زیادی می کند و هدف ما این است تا به بالاترین کیفیت ممکن برسیم.

keyword-research

تحقیق کلمات کلیدی

کمپین های سئو در تحقیق کلمات کلیدی یا موفق می شوند و یا مردود. تجربه ما در تحقیق کلمات کلیدی باعث شد نکات زیادی در تفاوت های ظریف بین کلمات خاص هر کسب و کار یاد بگیریم و این به ما کمک می کند تا به سرعت کلمات کلیدی را ارتقا دهیم.

content-marketing

بازاریابی محتوا

افزایش رتبه سایت در گوگل امروز بیشتر از هر زمان دیگری به توسعه محتوای با کیفیت متکی هست. ما نویسندگانی در تیم خود داریم که تجربه بالایی دارند و ما را قادر می سازند بدون صرف زمان و منحنی یادگیری طولانی مدت، محتوای ترغیب کننده تولید کنیم.

ارتقا سئو سایت با لینک سازی

همانطور که صنعت سئو تغییر کرده و تکامل یافته است، ما هم خدمات لینک سازی خودمان را اصلاح کردیم تا حداکثر نتیجه را برای مشتریان خود ارائه دهیم و همیشه تلاش کردیم بهترین روش ها را در خدمات سئو سایت پیاده سازی می کنیم. تخصص در ایجاد لینک سازی برای هرگونه فعالیت موفق سئو مهم است.

الگوریتم های گوگل همچنان تأکید زیادی بر لینک های ورودی به سایت شما دارند، زیرا لینک ها همچنان یکی از معتبرترین شاخص های اعتبار، سودمندی، جذابیت و محبوبیت برای یک وب سایت هستند. اینها ویژگی هایی است که کاربران موتور جستجو به دنبال آنها می گردند، بنابراین برای وب سایت هایی که دارای این ویژگی ها هستند، گوگل مشتاق است آنها را به کاربران در صفحات نتایج جستجوی خودش نشان دهد.

به طور خلاصه، بدون داشتن یک مشاور لینک سازی متخصص، شانس موفقیت یک کمپین سئو یک در هزار است! فرآیند لینک سازی ایمن با کیفیت بالا کار ساده ای نیست، زیرا دقیقا همان کاری است که هر شرکتی که خدمات سئو سایت را ارایه می دهد، سعی در انجام بی نقص آن دارد (یا باید باشد!). اما ما منابعی در اختیار داریم که کار ایجاد لینک سازی را سریعتر، کارآمدتر و مثرتر انجام دهیم.

red and orange neon lights on the wall
light in hand

تعیین قصد جستجوی کاربر

مثلا عبارت کلیدی “مزایای بیمه عمر” قصد یادگیری را نشان می دهد. کلمه کلیدی “مقایسه قیمت های بیمه عمر” نشان دهنده قصد خرید است و عبارت کلیدی “بیمه عمر” هیچ قصد خاصی را نشان نمی دهد. اولین عبارت کلیدی کلیدی مناسب برای محتوای آموزشی در وب سایت است. دومین عبارت کلیدی مناسب برای ایجاد محتوای مربوط به نیاز های فروش است. کلمه کلیدی سوم احتمالاً خیلی مبهم تر از آنست که بتوان برای آن سئو انجام داد.

بهینه سازی برای کلمات کلیدی با حجم کم به ندرت مقرون به صرفه است. اگر تعداد معدودی از افراد در جستجوی یک کلمه کلیدی باشند که یک شرکت رتبه بندی بالایی برای آن دارد، این کلمه کلیدی برای صرف هزینه در جهت تولید ترافیک و نرخ تبدیل و بهینه سازی سایت شما در آن به اندازه کافی توجیه اقتصادی ندارد. البته استثناهایی وجود دارد. اگر یک کلمه کلیدی با حجم کم نشان دهنده فرصت مناسبی برای یک فروش چند صد میلیونی باشد، صرف هزینه برای آن احتمالا نتیجه دیگری خواهد داشت!

کمپین های سئو برای رسیدن به نتیجه زمان بر هستند، بنابراین شناسایی کلمات کلیدی “پرقدرت و مناسب” بسیار حیاتی است. این کلمات کلیدی از نظر ارتباط با جستجوی کاربر و حجم جستجو بالا هستند اما دارای سختی کمی هستند.

بهینه سازی سئو داخلی سایت

قبل از راه اندازی یک کمپین ارتقا رتبه در گوگل، شرایط وب سایت شرکت باید ارزیابی شود و باید هرگونه نقص در سئو را برطرف کنید. تعدادی از عوامل بر توانایی گوگل در درک و رتبه دادن به محتوای سایت تأثیر می گذارند، از جمله حفظ سلسله مراتب صفحات، تگ های عنوان، تگ های توضیحات متا، تگ های عنوان H1 و محتوای بدنه. همچنین باید یک بررسی جامع دزدی ادبی هم انجام شود. یک وبلاگ خوش ساخت کمک بزرگی به قدرت و رتبه بندی وب سایت می کند. تجزیه و تحلیل وبلاگ، فرکانس و کیفیت ارسال محتوا و همچنین بهینه سازی شبکه های اجتماعی را بررسی می کند. یک توسعه دهنده وب و سرپرست او باید مسائل فنی سئو را در سایت، از جمله محتوای تکراری، ساختار URL، ساختار لینک های داخلی، سرعت سایت و ریسپانسیو بودن نسخه موبایل ارزیابی کنند.

این امر در واقع اساس سئو سازی سایت است زیرا محتوای مربوطه، معماری سایت و داده های متا، پایه ای برای فعالیت سئو خارجی و ارایه بهتر خدمات سئو سایت از جانب ما است. بهینه سازی برای سئو داخلی شامل جایگذاری بهینه کلمات کلیدی، توسعه محتوا، طراحی صحیح سایت، متا تگ ها (تگ های عنوان، تگ های توضیحات، تگ های ALT، تگ های سربرگ و غیره) و ساختار URL است.

بهینه سازی سئو خارجی سایت

عملکرد سئو خارج از سایت نیز باید قبل از راه اندازی یک کمپین ارزیابی شود. کیفیت ظاهر بک لینک یک شرکت باعث موفقیت یا شکست کمپین های سئو سازی سایت می شود. شناسایی لینک های بی کیفیت، تجزیه و تحلیل انکر تکست ها و شناسایی فرصت های احیای لینک ها بسیار مهم است. این موارد اولویت های بالایی برای سئو خارجی سایت پس از راه اندازی کمپین هستند. شبکه های اجتماعی با قرار دادن مطالب شما در مقابل افراد بیشتر به یک کمپین بک لینک کمک می کنند. بنابراین، وضعیت فعلی رسانه های اجتماعی یک شرکت و بلاگ های خارج از سایت باید از نظر حجم و پتانسیل اشتراک اجتماعی ارزیابی شود. انجام تحقیقات رقبا در مورد بک لینک های آنها، دیدگاه های ارزشمندی را در مورد محل دستیابی به لینک های با کیفیت بالا ایجاد می کند. یک بررسی رقابتی در شبکه های اجتماعی برای تعیین نتایج قابل دستیابی در رسانه های اجتماعی هم مفید است.

بهینه سازی خارجی سایت اساساً ایجاد لینک، اشتراکات اجتماعی و تعامل های ارگانیک است. ما بک لینک های با کیفیت به وب سایت شما ایجاد می کنیم. هنگامی که با سایر فعالیت های سئو خارجی سایت، مانند یک کمپین قوی در رسانه های اجتماعی همراه است، می تواند راهی موثر برای کمک به شما در جهت سئو سازی و افزایش رتبه سایت در گوگل باشد.

اصول تکنیکی خدمات سئو آریان رایان

هیچ چیزی به عنوان فرمول سئو ثابت برای تمام کسب و کار ها وجود ندارد.. فرایند خوب همان چیزی است که استراتژی خوب و غلط را از هم متمایز می کند. 
چرا وب سایت شما از رقابت شما عقب مانده است؟ ما موارد فنی را که مانع دستیابی آن به پتانسیل کامل رتبه بندی و ارتقا آن در موتور های جستجو می شود، شناسایی و رفع خواهیم کرد، از جمله محتوای تکراری، طرح URL بد، معماری سایت نامناسب، متن های پنهان، زمان بارگیری کم و بسیاری موارد دیگر. هدف ما پاکسازی وب سایت شما به منظور بهبود چشمگیر و افزایش رتبه در گوگل و موتور های جستجو در آن است. 

در طول این بررسی، ما همچنین حضور رقبا را تجزیه و تحلیل می کنیم تا احتمال و زمان لازم برای دستیابی به رتبه بندی بهتر را درک کنیم. همه چیز با کلمات کلیدی شروع می شود. شناسایی و هدف قرار دادن کلمات کلیدی “مناسب” برای موفقیت کمپین شما بسیار مهم است، زیرا بازدیدکنندگان “مناسب و با کیفیت” را به ارمغان می آورد. به همین دلیل است که هدمات سئو آریان رایان زمان زیادی را صرف تعیین بهترین کلمات یا عبارات مورد جستجو کاربران هدف شما می کند که می توانند نرخ تبدیل مشتری وب سایت شما را بهبود ببخشند.

برای افزایش فروش یا درخواست ها، وب سایت شما باید دارای چه کلمات کلیدی باشد؟ پاسخ به این سوال اولویت ما و نقطه اصلی برنامه ماست. ما حجم جستجو، هدف و میزان رقابت مناسب ترین کلمات و عبارات را در نظر می گیریم. سپس از یک فرمول اختصاصی برای تخمین پتانسیل های ترافیک و درآمدزایی آن کلمات کلیدی استفاده می کنیم تا ببینیم کدام یک از آنها ارزش دنبال کردن را دارند.

تیم خدمات سئو سایت آریان رایان ساعت های زیادی را صرف بهینه سازی عناصر صفحه وب سایت شما از جمله تگ های Meta، محتوای صفحه، ناوبری، مسیر گذاری ها، عنوان و پاورقی و غیره می کند. ایجاد یک سایت کاملا ریسپانسیو برای موتور های جستجو و برنامه ریزی دقیق برای چگالی، جایگذاری و برجستگی کلمات کلیدی عوامل قابل توجهی برای افزایش رتبه سایت در گوگل و دیگر موتورهای جستجو هستند.

افزایش تعاملات در خدمات سئو

در این عصر اطلاعات، محتوا پادشاه است! (و همیشه نیز خواهد بود). ما با شما همکاری می کنیم تا محتوای قوی و با کیفیتی را که برای مخاطبان شما نوشته شده است، تولید کنید اما برای ربات های موتور جستجو نیز مورد پذیرش باشد. مشاوران سئو و نویسندگان محتوا در تیم خدمات سئو سایت آریان رایان با هم همکاری می کنند تا مقالاتی آموزنده و مفید، رپورتاژ های مطبوعاتی و پست های بلاگ را ایجاد کنند که به طور طبیعی لینک های بیشتری به وب سایت شما ایجاد می کند.

تیم ما می تواند برای افزایش تعداد و کیفیت لینک های ورودی که به وب سایت شما داده می شوند، کمپین های جامع سئو خارجی سایت و بک لینک ایجاد کند، در نتیجه اعتباردامنه شما را بهبود بخشد. ما همچنین برای درک ساختار لینک های سایت شما و شناسایی و حذف هرگونه لینک با کیفیت پایین، بازبینی گسترده ای از لینک ها انجام می دهیم و گزارش های مفصلی ارائه می دهیم که تمام تلاش های ایجاد لینک به روشی روشن و قابل فهم در آن ارایه شده است.

خدمات سئو محلی را برای افزایش رتبه سایت در گوگل برای کلمات کلیدی با هدف جغرافیایی در شهر، شما ارائه می دهد. به عنوان بخشی از این سرویس، با هدف قرار دادن وب سایت شما در صفحه اول نتایج جستجو و افزایش سئو سایت های محلی و نتایج روی نقشه، بر روی ایجاد مدارک و بهینه سازی لیست های گوگل کار خواهیم کرد.

رسانه های اجتماعی و سئو در  اهمیت وب سایت و برند شما دست به دست هم می دهند. الگوریتم های موتور جستجو اکنون از سیگنال های اجتماعی به عنوان شاخص شایستگی و اصالت استفاده می کنند. ما رسانه های اجتماعی و سئو را با هم هماهنگ می کنیم تا برند شما را در مقابل مشتریان بالقوه بیشتری قرار دهیم. 

ما می توانیم نقاط ضعف و قوت و فرصت های رشد های فروشگاه آنلاین شما را ارزیابی کرده و سپس استراتژی های ایده آل برای سئو تجارت الکترونیکی در جهت کمک به شما در دستیابی به دیده شدن بیشتر در موتورهای جستجو و ارتقا رتبه سایت در گوگل مشخص کنیم.

خدمات سئو سازی سایت آریان رایان

بهینه سازی موتور جستجوی ارگانیک به تنهایی پیچیده و دشوار است. البته سئو سازی سایت سرمایه گذاری خوبی در زمینه بازاریابی اینترنتی است و همکاری با یک مشاور برای بهینه سازی سایت در موتور های جستجو برای شما پربازده خواهد بود. ما تلاش می کنیم با یک کمپین جامع و اختصاصی از انتظارات شما فراتر برویم، شفافیت کامل در خدمات سئو، ردگیری مشتریان بالقوه و اعتبارسنجی در طول زمان را برای کسب نتایج بهتر برای شما تامین می کنیم. کمپین های سئو ما کاملاً ساختاریافته، با دقت هماهنگ شده و با انرژی اجرا شده اند. 

ما به مدیران کمپین خود، متخصصان سئو، نویسندگان تبلیغات، بازاریابان محتوا، طراحان و توسعه دهندگان وب افتخار می کنیم.همه اینها بر روی هدایت موفقیت آمیز ترافیک ارگانیک بیشتر متمرکز هستند که منجر به فروش مناسب و افزایش درآمد شما می شود. نکته اصلی این است که مشاوری را پیدا کنید که نیازهای گوگل را از داخل و خارج درک کند و اینکار را به درستی انجام دهد و به دنبال میانبرها نباشد. ضمنا می توانید از دوره فوق العاده گوگل دیجیتال گاراژ که برای شمت تهیه و تدوین شده نیز استفاده کنید و دانش خود را در زمینه سئو که از زیر شاخه های اصلی دیجیتال مارکتینگ هست، افزایش دهید.

سئو به بیان ساده

به بیان ساده، بهینه سازی موتور جستجو (سئو) فرآیندی است که بر تأثیرپذیری از بیشتر مشاهده شدن یک وب سایت یا یک صفحه از وب سایت در نتایج جستجو “طبیعی” یا بدون پرداخت مالی  (“ارگانیک”) توسط موتور جستجو تأثیر می گذارد. به طور کلی، هرچه سایت زودتر (یا بالاتر در صفحه نتایج موتور جستجو قرار بگیرد) و بیشتر اوقات در لیست نتایج جستجو ظاهر شود، بازدید کنندگان و مشتریان بالقوه بیشتری از کل کاربران موتور جستجو دریافت می کند.

حالا چطور آن کار را انجام بدهیم؟ اساساً، این امر در دو مرحله بهینه سازی داخلیو خارجی سایت اتفاق می افتد و ما به عنوان یک مشاور خدمات سئو سایت با سرویس کامل، روی هر دو تمرکز می کنیم تا حداکثر نتیجه را برای مشتریان خود کسب کنیم.

google-website-analytics
seo-superman

نقطه شروع افزایش رتبه سایت در گوگل

در دراز مدت، به جای تبلیغات پولی، دستیابی به قابلیت دیده و افزایش رتبه در گوگل از طریق ترافیک ارگانیک رایگان (اجرای صحیح روش های بهینه سازی موتور جستجو)، کارآمدتر است.

بیش از 200 عامل بر رتبه بندی وب سایت در گوگل و یاندکس تأثیر می گذارد: عوامل رفتاری سئو داخلی و خارجی سایت، سیگنال های اجتماعی، لینک ها و غیره. نیازی به بهبود همه آنها نیست. فقط راهکار مناسب خود را پیدا و انتخاب کنید. واقعیت این است که شما برای وب سایت خود به یک استراتژی سئو اختصاصی نیاز دارید.

غالبا مشتریان ما به نتیجه دلخواه می رسند زیرا ما تمام ویژگی های کسب و کار آنها و رقبای آن را در نظر می گیریم. راز واقعی این است که ما مجبور نیستیم روی همه 200 عامل رتبه بندی که در موتورهای جستجو و الگوریتم های سخت گیرانه شان استفاده می شود، تأثیر بگذاریم. ما استراتژی های کارآمدی را ارائه می دهیم که می تواند رشد ترافیک را در سطوح مناسب تحریک کند و باعث افزایش رتبه سایت شما در گوگل شود1

سئو سازی سایت با کمک شما

با مشارکت در فرآیند بهینه سازی سایت در گوگل و بودن در کنار ما، ترافیک و افزایش تعداد مشتریان را مشاهده خواهید کرد.
ما استراتژی سئو سازی سایت را همراه با شما توسعه می دهیم.یک تیم روی پروژه شما کار می کنند. شرایط شفاف کار بوده و بررسی ماهانه کار انجام می شود. هر پروژه تحت کنترل متخصصان ارشد است و البته همکاری با یکدیگر رمز موفقیت در سئو است.
اما برای رشد سریع به چه مواردی نیاز دارید:
آماده ایجاد سریع تغییرات در وب سایت باشید. ما با کار گروهی به دنبال یک هدف مشترک هستیم. بحث های مداومی خواهیم کرد و موثرترین استراتژی ها را برای رشد ترافیک سایت شما را با هم بررسی می کنیم. اگرهنوز وب سایتی ندارید یا به روزرسانی نشده است؟ توصیه می کنیم تهیه وب سایت برای سئو سازی را شروع کنید. نکته این است که ما در سئو سازی و افزایش رتبه سایت در گوگل از عقل سلیم استفاده می کنیم یعنی فقط استفاده از روش های قانونی و کلاه سفید ثابت شده و توسعه استراتژی سئو جداگانه برای هر کسب و کار.

google-analytics-on-notbook
google in neon light on the wall

چرا شما به خدمات سئو سایت نیاز دارید

بهینه سازی موتور جستجو باید بخشی جدایی ناپذیر در طراحی و توسعه وب سایت شما باشد زیرا یک ابزار مقرون به صرفه برای انتقال ترافیک ارگانیک به سایت شما است. موتورهای جستجو مانند گوگل وب سایت شما را با حداقل 200 پارامتر بررسی و ارزیابی می کنند. وقتی کاربر جستجوی مربوط با کلمات کلیدی خاصی را انجام می دهد، موتور جستجو باید وب سایت های مرتبط با آن کلمات کلیدی را رتبه بندی کند. اگر وب سایت شما ارزیابی جدی از خزنده های موتور جو ها داشته باشد، سایت شما را به عنوان بالاترین رتبه در نتایج صفحه جستجو رتبه بندی می کند. اگر وب سایت شما برای رتبه بندی توسط موتورهای جستجو بهینه نشده باشد، احتمال دیده شدن آن در دنیای آنلاین بیش از حد دور خواهد شد.

یک شرکت ارایه دهنده خدمات سئو روی تمام نکات فنی و بصری در وب سایت شما کار می کند تا جذابیتی برای موتورهای جستجو ایجاد کند. از طریق ابزارهای مختلف سئو در عصر جدید مانند بهینه سازی موتور جستجوی محلی، تکنیک های بهینه سازی موتور جستجوی برای نسخه موبایل، تکنیک های بهینه سازی موتور جستجوی صوتی و … وب سایت شما همیشه در نتایج صفحه جستجو در بالاترین سطح قرار دارد. مشاوره با یک آژانس خدمات سئو سایت و افزایش رتبه در گوگل منجر به افزایش بازده و در نتیجه افزایش فرصت برای نرخ تبدیل مشتری و فروش بیشتر می شود و مطمئناً به نام برند کسب وکار شما کمک می کند.

افزایش رتبه سایت در گوگل

تعیین مخاطبان هدف و ساخت پرسونا

گام ابتدایی در فرایند استراتژی سئو یعنی تحقیق در مورد کلمات کلیدی، نیاز به درک مخاطبان هدف دارد که شرکت به دنبال بازدید آنها از وب سایت خود است. هرچه این موضوع به وضوح بهتر درک شود، به طور موثرتری می توان کلمات کلیدی را که احتمالاً مخاطبان هدف از آن استفاده می کنند، شناسایی کرد. ویژگی های مهم هر مخاطب برای در نظر گرفتن عبارتند از: عنوان شغلی/ حوزه مسئولیت/ موقعیت جغرافیایی/ اطلاعات دموگرافیک مانند مرد/ زن ، سن ، سطح تحصیلات/ مزایای مشترک محصولات و / یا خدمات شما/ مشکلات رایج محصولات و / یا خدمات شما.
غالباً، این داده ها، گرچه به مراتب بهتر از نداشتن داده ها هستند، برای پشتیبانی از تحقیقات کلمات کلیدی با استراتژیک بسیار ناچیز است. اگر شرکت شما مشتریان خود را در چندین مکان جغرافیایی یا دارای شغل های مختلف هدف قرار دهد، چه می کنید؟

هدف گذاری مخاطبان با ایجاد پرسونای خریدار برای مخاطبان هدف دقیق تر می شود. پرسونا نمایشی دقیق از یک بازدید کننده وب سایت ایده آل است. به عنوان مثال، نوع فردی که به احتمال زیاد سفارش می دهد یا پرس و جو می کند.

تحقیق کلمات کلیدی بر پایه پرسونا و قصد از جستجو

محققان کلمات کلیدی در یک شرکت ارایه خدمات سئو سایت می توانند با شناسایی پرسوناژ، کلیدواژه های سازگار با ویژگی های هر شخص را در مخاطبان هدف شناسایی کنند.

به این ترتیب، یک لیست هدف از کلمات کلیدی بسیار مرتبط با بخش های مهم مخاطبان هدف تهیه می شود. هرچه کلمات کلیدی مرتبط تر باشند، احتمال بیشتری وجود دارد که افزایش رتبه سایت شما در گوگل اتفاق بیفتد و مشتریان بالقوه با کیفیت تری به سمت شما بیایند.

در نظر گرفتن معیار هایی مانند میزان جستجو و قصد کاربر، تعدا کلمات کلیدی هدف را برای کمپین بیشتر می کند. قصد کاربر بسیار مهم است اما اغلب نادیده گرفته می شود. یک کلمه کلیدی مانند “مواد شیمیایی تمیز کننده سازگار با محیط زیست” می تواند توسط شخصی خریدار یا حتی توسط یک دانش آموز در حال تحقیق استفاده شود. در مقابل، یک کلمه کلیدی مانند “تامین کنندگان مواد شیمیایی تمیز کننده سازگار با محیط زیست” قصد خرید حتمی را نشان می دهد و به همین دلیل ممکن است اصطلاح مطلوب تری باشد.

استراتژی کلمات کلیدی: انتخاب و نقشه دهی صفحات

مرحله تحقیق کلمات کلیدی در استراتژی سئو سازی سایت لیست طولانی از کلمات کلیدی هدف بالقوه را ارائه می دهد، اما اکنون لیست باید به مجموعه ای از کلمات کلیدی که بالاترین ارزش فعالیت را نشان می دهند و می توانند هزینه شما را بهینه نگه دارند، محدود شود. بودجه همیشه یک ملاحظه اساسی است: یک کمپین سئو محلی برای یک شرکت تازه تاسیس ممکن است بودجه ای برای 5000 کلمه کلیدی نداشته باشد. در حالی که یک هلدینگ یا فروشگاه آنلاین بزرگ ممکن است بخواهد برای افزایش رتبه سایت در گوگل به تمام این کلمات دست یابد.

کلمات کلیدی اولیه یعنی کلمات کلیدی که بیشترین قدرت تولید و تبدیل ترافیک را دارند، زیرمجموعه کلمات کلیدی اصلی برای کمپین هستند. کلمات کلیدی اصلی باید دارای صفحات منحصر به فرد از محتوای وب سایت باشند. اینها همان صفحاتی هستند که بازدید کنندگان بعد از کلیک بر روی نتایج در موتور های جستجو به آنها وارد می شوند. غالباً، ساخت این صفحات حساسیت شدیدی دارد که ما را به سمت یک امر کاملا مهم در مرحله بعدی استراتژی بهینه سازی سایت در گوگل، یعنی ممیزی استراتژی در محل سوق می دهد.

بازرسی استراتژی سئو داخلی سایت

وب سایت یک شرکت باید از نظر سئو داخلی آماده شود تا برای کمپین های داخلی و فعالیت های سئو خارج سایت حداکثر تأثیر و ارزش را داشته باشد. ممیزی سئو داخلی سایت، چک لیست مواردی هستند که در مراحل اولیه کمپین باید در وب سایت مورد ملاحظه قرار گیرند. تمرکز اصلی به طور معمول به سه حوزه تقسیم می شود: سئو فنی، محتوا و استراتژی بلاگ نویسی. 

یک بازرسی جامع سئو داخلی سایت نیاز به ورود و بررسی استراتژیست ها، بازاریاب محتوا و توسعه دهندگان وب دارد. اگر هر یک از این سه حوزه را کنار بگذارید ممکن است نقایص مهلکی باعث صدمه دیدن کمپین سئو شود.

استراتژی توسعه سئو خارجی سایت

استراتژی SEO خارج از سایت در مرحله نهایی تعریف می شود. به طور کلی، استراتژی خارجی سایت با هدف افزایش دامنه و اعتبار صفحه، رسیدگی به جریمه گوگل و تعیین میزان و نوع فعالیت های ماهانه در یک کمپین انجام می شود.

روش های معمول استفاده شده برای دستیابی به این اهداف شامل ایجاد ورودی های انتخابی برای فهرست ها، ایجاد پروفایل های آنلاین، انتشار پست های مهمان و کسب استنادات محلی است. لینک های مرتبط و طبیعی با استفاده از دارایی های محتوا مانند اینفوگرافیک، مقاله، کتاب الکترونیکی، فیلم و گزارش بدست می آیند. ارزیابی اینها و در نظر گرفتن اینکه آیا موارد اضافی باید تولید شوند نیز مهم هستند. تجزیه و تحلیل مشخصات بک لینک رقبا می تواند یک ورودی مفید در تعیین استراتژی سئو خارجی سایت باشد.

ما برای خدمات سئو سوالاتی می پرسیم!

آیا برای پشتیبانی از کلمات کلیدی هدف، باید تگ های عنوان دوباره اصلاح شوند؟ آیا توضیحات META نیاز به نوشتن یا بازنگری دارند؟ آیا محتوای منحصر به فرد و بهینه سازی شده برای کلمات کلیدی برای صفحات هدف لازم است ایجاد شود؟ آیا عناوین تگ H1 برای صفحات وب سایت برای کلمات کلیدی مورد نظر باید بهینه شوند؟ 

استراتژی لینک سازی داخلی چگونه خواهد بود، از جمله اینکه به چه صفحاتی لینک داده می شود، هر چند وقت یکبار، در کجای صفحه و با کدام انکر تکست قرار دارد؟ روند توسعه موضوعات و تولید محتوا چگونه خواهد بود؟ آیا نیاز به راه اندازی 301 تغییر مسیر است؟ آیا لازم است صفحه خطای 404 سفارشی ایجاد شود؟ چه موضوعات تکراری محتوایی باید حل شوند؟ آیا ساختار URL وب سایت مناسب است؟ 

آیا سرعت بارگذاری صفحه وب سایت به اندازه کافی سریع است؟ آیا وب سایت برای موبایل ریسپانسیو است؟ (این عامل به سرعت در حال تبدیل شدن به یک اصل در سئو داخلی سایت است.) آیا یک فایل robots.txt برای راهنمایی صحیح خزنده های گوگل وجود دارد؟ آیا یک نقشه سایت XML برای راهنمایی بیشتر خزنده ها و کمک به آنها در درک ماهیت محتوای شما وجود دارد؟

ساختار خدمات سئو شرکت آریان رایان

some google ads charts

تنظیم کمپین

تنظیم کمپین شامل آماده سازی طرفین شرکت آریان رایان و مشتری و یک جلسه آغازین برای تعریف اهداف، چگونگی پیگیری کمپین سئو، معرفی شرکت کنندگان اصلی و بحث در مورد هرگونه سوال یا نگرانی است.

a man seeing some charts in search console

تحقیق کلمات کلیدی

این مرحله کلمات کلیدی را برای شروع خدمات بهینه سازی سایت برای گوگل در کمپین مشخص می کند. در این مرحله هر چه دانسته های ما درباره کسب و کار شما بیشتر باشد، طبیعتا نقطه هدف معین تری برایمان خواهد بود.

two guys are discussing about tables

تحقیق درباره رقبا

تحقیقات رقبا بینش در زمینه فرصت های استراتژیک و تاکتیکی را فراهم می کند. باعث می شود رقبای مهم شما و اقداماتی که تا بحال برای سئو سازی سایت شان انجام داده اند، را بطور دقیق شناسایی و بررسی کنیم.

seo white background on monitor screen

ساخت استراتژی سئو سایت

ایجاد استراتژی سئو سازی سایت نقشه راهی را ارائه می دهد که اهداف، بازه های زمانی، نقاط عطف و معیارها را مشخص می کند. داشتن تمام اینها در یک مسیر باعث جلوگیری از انحراف زمانی و فعالیتی در برنامه ما می شود.

خدمات سئو حرفه ای

اگر در حال کار با یک شرکت ارایه دهنده خدمات سئو سایت با تجربه و حرفه ای هستید، کار بر روی بهینه سازی سایت شما برای افزایش رتبه در گوگل یک سرمایه گذاری مفید در بازاریابی اینترنتی خواهد بود. هنگام کار با ما، انتظار کمپین های کامل و سفارشی، شفافیت در هر جنبه از فعالیت و پیگیری دقیق و اعتبار سنجی را داشته باشید. باید بدانید که جای درستی آمده اید! آیا شما در سئو تازه وارد هستید؟ خدمات سئو و بهینه سازی سایت شرکت آریان رایان طیف وسیعی از خدمات سئو سایت را برای هدایت کسب و کار شما در مسیر درست ارائه می دهد. 

اگر فکر می کنید فعالیت های اخیرشما در سئو شما را به بیراهه می برد، ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم مسیر خود را پیدا کنید. خدمات افزایش سئو سایت شرکت آریان رایان از بهترین روش های صنعت سئو پیروی می کند و نتایج بسیار خوبی ارائه می دهد. موفقیت ما در کمپین های جستجوی ارگانیک همان چیزی است که ما را متمایز می کند.

a photo shot from google analytics

ایجاد و نظارت بر وظایف سئو

انجام وظایف برای سئو سایت شما، طبق یک برنامه دقیق و خاص است که برای دستیابی به نتایج باید بطور صحیح و مرتب انجام شود. نظارت یک امر مداوم است که تضمین می کند کمپین ها طبق برنامه پیش می روند.

photo of neon brand pixel website

تولید خوراک و تکمیل امور سئو

فرآیند جمع آوری اطلاعات که برای پیوستگی فعالیت تیم سئو حیاتی است. اتمام وظایف نیز کنترل شده و به سایر اعضای تیم منتقل می شود، زیرا فعالیت هایی خاصی نمی توانند تا زمان تکمیل فعالیت های قبلی شروع شوند.

a man is writing on the paper with red pen

اخذ تادییه مشتری و ارایه گزارش

تأیید مشتری برای محتوای جدید، تغییر وب سایت و … برای حفظ برنامه های کمپین سئو بسیار مهم است. گزارش ماهانه شامل جمع آوری، قالب بندی و ارزیابی داده های اصلی کمپین برای افزایش رتبه سایت در گوگل است.

a shots from google serp for analytics query

حفظ ارتباط و بهبود مداوم

ارتباط مشتری شامل بررسی گزارش ها برای ارزیابی عملکرد گذشته و شناسایی فرصت های بهبود است. بهبود مداوم توسط فرآیند بررسی انجام می شود تا اصلاحاتی در اهداف، استراتژی و تاکتیک های کمپین ایجاد کند.

دیجیتال مارکتینگ
شرکت آریان رایان

استراتژی سئو سازی سایت

عملکرد تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی در سئو چیزی بیش از شناسایی کلمات کلیدی مرتبط با محصولات و خدمات شرکت شما است. برای پشتیبانی از یك عملکرد بسیار موثر برای بهینه سازی سایت در گوگل، تحقیقات باید گسترده تر و عمیق تر از دیگران انجام شود. در واقع تحقیق کلمات کلیدی فرآیند کوچک کردن کلمات کلیدی مرتبط در یک سبد از موثرترین کلمات کلیدی برای افزایش سئو سایت است.

first photo of seo circle

استراتژی تحقیق کلمات کلیدی

نحوه عملکرد محتوای یک وب سایت در حال حاضر در جستجوی ارگانیک، یک نکته مهم است. اگر تحقیق کلمات کلیدی با استراتژیک مناسبی همراه باشد، حتی کلمات کلیدی با رتبه های بالا و سخت می توانند پایه و اساس یک کمپین افزایش رتبه سایت در گوگل را تشکیل دهند. از طرف دیگر، اگر کلمات کلیدی با رتبه بندی بالا نامفهوم باشند مثلا با هدف مبهم کاربر یا میزان جستجوی کم، محتوای موجود باید دوباره بهینه سازی یا حتی حذف شود!

تنظیم استراتژی سئو سازی

یک استراتژی سئو بسیار متناسب با نیازهای خاص هر شرکت تنظیم شده است. یک استراتژی ثابت که نتواند تغییرات اجتناب ناپذیر در مخاطب هدف، ارزش پیشنهادی، آمادگی سئو داخلی سایت و وضعیت سئو خارج از سایت را در نظر بگیرد، نمی تواند مجموعه ای از تاکتیک های ماهانه برای کمپین افزایش بازدید سایت در گوگل را ایجاد کند که منسجم بر تولید با کیفیت و حجم بالای ترافیک  ارگانیک متمرکز هستند. 

second photo of seo circle

استراتژی افزایش رتبه سایت

ضعف ویرانگر بسیاری از فعالیت های سئو سازی سایت، تمرکز بیش از حد روی تاکتیک ها و نه روی استراتژی است. یک تقلای دیوانه وار برای به بدست آوردن لینک یا دنبال کردن کلمات کلیدی ممکن است باعث ایجاد ترافیک شود، اما نه به ترافیکی که به منجر به فروش یا درآمد تجارت الکترونیکی می شود.

ردگیری فعالیت های سئو

ردیابی امور اجرایی در سئو سازی سایت چیزی فراتر از نظارت بر منابع تولید ترافیک وب سایت است. در کمپین هایی که ما اجرا و مدیریت می کنیم، پیگیری فعالیت های سئو به حوزه های متفاوتی تقسیم می شود که همه آنها برای حفظ یک کمپین موثر و کارآمد مهم هستند. پیگیری کلیه این فعالیت ها به ما امکان می دهد کمپین ها را به طور کامل ارزیابی کنیم. بدون دانستن اینکه چرا عملکرد سئو یک سایت تغییر می کند، بهبود مداوم کمپین ها دشوار یا غیرممکن است.

third photo of seo circle

پیاده سازی و اجرای سئو

اکثر مشتریان از یادگیری نحوه اجرای پیچیده سئو سازی سایت و اینکه اعضای مختلف یک تیم در اجرای یک کمپین چگونه مشارکت دارند، شگفت زده می شوند. این اطلاعات برای کمک به شما در همکاری با یک شرکت ارایه دهنده خدمات سئو سایت مناسب بسیار ارزشمند است، زیرا به شما می گوید دقیقاً از نظر مهارت پرسنل و روند اجرای فعالیت ها به دنبال چه چیزی بگردید. اگر ترکیبی از مولفه های مختلف در کار نباشد، کمپین شما نتایج مطلوبی نخواهد داشت و ممکن است به شدت شکست بخورد.

ارزیابی منطقی فرآیند سئو سازی

با کمک تجزیه و تحلیل رقابتی، تیم ما: یک برنامه جامع برای سئو سازی سایت بسازید؛ ایجاد ساختار صحیح وب سایت؛ پیدا کردن تمام کلمات کلیدی “پول ساز در کسب و کارتان”. استراتژی لینک سازی مناسب را انتخاب کنید. زمان و بودجه سئو را به طور دقیق محاسبه کنید. ما شرایط موجود را بطور منطقی ارزیابی می کنیم و بودجه و زمان لازم برای رسیدن به نتیجه را به طور دقیق تعیین می کنیم.

forth photo of seo circle

مشاوره خدمات سئو

حتی وقتی سئو یک روش اثبات شده برای بدست آوردن مشتریان ارگانیک است و به رشد تجارت دامن می زند، سازمان های تجاری اغلب تعجب می کنند که چرا به چنین خدماتی احتیاج دارند. آریان رایان یک شرکت ارایه تخصصی خدمات سئو است که خدمات بهینه سازی سایت برای موتور جستجو را ارائه می دهد. ما به مشتریان خود کمک می کنیم ارزش واقعی سئو سازی سایت خود را برای خزنده ها و الگوریتم ها درک کنند.

مکانیزم سئو سازی کلاه سفید

ما با مکانیزم سئو سازی ارگانیک، می توانیم رتبه بندی سریع و شگفت انگیزی به شما ارائه دهیم در حالی که موتورهای جستجو محبوبیت  و ارتقا رتبه سایت شما را کاملاً ارگانیک در نظر می گیرند. تکنیک ما به طور کلی به عنوان “کلاه سفید” طبقه بندی می شود، اصطلاحی در صنعت سئو که به استفاده از استراتژی ها  تکنیک های بهینه سازی سایت اشاره دارد که بر روی مخاطبان انسانی تمرکز می کنند و در عین حال کاملاً از قوانین، دستورالعمل ها و سیاست های موتور جستجو پیروی می کنند.

complete photo of seo circle

راز اصلی در بهینه سازی سئو سایت

راز اصلی این است که ما قدرت رقابتی شما را پیدا می کنیم و آن را به بهترین روش در وب سایت پیاده سازی می کنیم. آنچه شما نیاز دارید جلب توجه مشتریان است که برای به دست آوردن بهترین ارزش ممکن از عملکرد مشتریان، رتبه بندی بهتر در موتورهای جستجو و سود بیشتر بسیار ضروری می باشد.
اگر مشتریان آن را دوست داشته باشند، قابلیت دیده شدن وب سایت به راحتی افزایش می یابد و رتبه سایت شما در گوگل ارتقا پیدا می کند!

ملزومات خدمات افزایش رتبه در گوگل

استفاده از تیم حرفه ای در خدمات سئو

برای بهینه سازی سئو داخلی سایت تیم ما با اجرای یک ساختار سایت مورد قبول برای موتور جستجو و تنظیم چگالی کلمات کلیدی در مهمترین صفحات، قابلیت مشاهده وب سایت و افزایش رتبه در گوگل شما را افزایش دهد.
ما وب سایت شما را مورد بازرسی قرار خواهیم داد تا نقاط ضعف فنی را که مانع از دستیابی به رتبه های برتر می شود کشف کنیم و سپس این مشکلات را برطرف کنیم.
تیم ما از نویسندگان حرفه ای سئو می توانند وبلاگ ها و مقالات معتبر و کلمات کلیدی را ایجاد کنند که بک لینک سازی با شما را تشویق می کند.
حالا اگر به پیوندهای ورودی با کیفیت بالا نیاز دارید، ما می توانیم پیوندهای با کیفیت و سازگار با گوگل را برای افزایش اعتبار دامنه سایت شما و ارتقا رتبه سایت در گوگل ارائه دهیم. ما همچنین مشخصات لینک های رقبای شما را ارزیابی کرده و لیستی از سایت های شریک بالقوه برای تبادل لینک طبیعی، براساس کلمات کلیدی و صنعت شما تولید می کنیم.

a boy is looking at a monitor in dark room
analytics dashboard on laptop

افزایش رتبه سایت در دنیای پر رقابت

خدمات سئو سایت آریان رایان یک مزیت رقابتی مناسب در دنیای پر رقابت امروز برای وب سایت شما فراهم کند. ما خدمات مشاوره مستقل سئو را برای مشتریانی که در کارهای خاص یا پروژه های طولانی مدت به کمک ما نیاز دارند، ارائه می دهیم.

در تجزیه و تحلیل و انتخاب کلمات کلیدی، ما آنچه مشتریان هدف شما در نوار جستجو گوگل تایپ می کنند را شناسایی خواهیم کرد و تعیین خواهیم کرد که چه کلمات کلیدی بازدید بیشتری را به وب سایت شما وارد می کند.

در تجزیه و تحلیل رقابت، مشخص می شود چرا رقبای شما جلوتر از شما هستند؟ ما روش های آنها را کشف خواهیم کرد و روش های ضد استراتژی را برای افزایش شانس برد در این جنگ حضور در رتبه های بالای گوگل تدوین خواهیم کرد.

جلوتر از رقبا با خدمات سئو آریان رایان

افزایش رتبه سایت در گوگل با بدست آوردن اعتماد آن بوجود می آید! وقتی اطلاعاتی را در گوگل جستجو می کنید، نتایجی را به شما می دهد که مطابق با خواسته شما باشد. بنابراین منطقی است که گوگل از وب سایت هایی که دارای اطلاعات باکیفیت، مرتبط، با زمان لود سریع و تجربه کاربری عالی هستند، را ترجیح می دهد. با انتخاب خدمات سئو سایت آریان رایان یک سرویس افزایش رتبه سایت در گوگل جامع و موثر دریافت کنید که منجر به ترافیک، هدایت و فروش کاملاً هدفمند شود. 

همه استراتژی ها افزایش سئو سایت توسط ما اختصاصی هستند و بر آنچه موتور های جستجو دوست دارند متمرکز شده اند. به علاوه، همه خدمات پشتیبانی کامل ما ارائه می شوند. وقت آن است که وب سایت خود را همسان با کسب و کار خود کنید و از یک شرکت متخصص در ارایه خدمات سئو سایت بخواهید تا امروز با شما تماس بگیرد و استراتژی سازمان شما را تدوین کند.

handy football play board
orange background in dark mood room

مشتریان تان به دنبال شما هستند

افراد هر ثانیه بیش از 40،000 بار از جستجوی گوگل استفاده می کنند. آنها به دنبال چه هستند؟ هنگامی که استراتژی وب سایت خود را با آنچه مشتریان می خواهند مطابقت دهید، به گوگل نشان می دهید که یک منبع با کیفیت و قابل اعتماد هستید. تنها کاری که باید بکنید ثابت کردن جایگاه خود است.

خواه هدف شما تسلط بر نتایج جستجوی محلی، منطقه ای یا ملی باشد، ترکیبی از محتوای با کیفیت، ابزار پیشرفته و تکنیک ها در صنعت بازاریابی اینترنتی برای ارائه نتایج قابل اندازه گیری و بلند مدت بی نظیر در جهت افزایش رتبه در گوگل لازم است. وقت آن است که با خدمات سئو شرکت آریان رایان بازده بیشتر و فروش بیشتری داشته باشید.

بر هیچکس پوشیده نیست که گوگل نحوه یافتن و انتخاب شرکت ها از طریق مردم را از اساس تغییر داده است. زمانی که شما مشغول خواندن این صفحه هستید، بیش از چند صد هزارجستجو در گوگل انجام شد. اگر برای شرایط مربوط به تجارت خود در صفحه اول گوگل رتبه ندارید، هزاران تعداد ترافیک را از دست می دهید. حتی بدتر اینکه، تمام این بازدیدها مستقیماً به سمت رقبای شما انجام می شود. وقت آن است که شما برای سئو سازی سایت تان سرمایه گذاری کنید.

ارایه خدمات سئو سایت اقتصادی و با کیفیت

ما می فهمیم که کمپین های سئو شامل ارتباط و همکاری مداوم بین شرکت ارائه دهنده خدمات سئو سایت و مشتریان آن است. آریان رایان روابط کاری نزدیک با هر مشتری برقرار می کند. یک ارتباط لذت بخش و طولانی! ما با تأکید بر شفافیت و پاسخگویی در گزارش دهی و مدیریت کمپین اعتماد مشتریان را جلب می کنیم. هر آژانس ارایه دهنده خدمات حرفه ای سئو گستره ای از فعالیت های خاص دارد و و تمرکزش بر اندازه کسب و کار، اجرای درست برنامه ها و قیمت منصفانه است. 

شرکت آریان رایان منابع خود را به سمت تولید مشتریان بالقوه برای شرکت های متوسط و کوچکتر هدایت می کند و برای دستیابی به اهداف و بودجه شما قیمت های رقابتی ارائه می دهد. برای درک بیشتر جنبه های فنی بهینه سازی سایت در گوگل و دیگر موتور های جستجو، در مقالات تخصصی سئو ما می توانید مطالبی را مطالعه کنید.  ما می دانیم که چه کاری انجام می دهیم، و می خواهیم شما هم بدانید که ما چه کار می کنیم، و چرا ما این کار را می کنیم. هرچه سئو را بیشتر بفهمید، تیم شما برای کار با یک شرکت حرفه ای خدمات سئو بهتر تجهیز می شود و نتایج شما بهتر خواهد بود!

چرا خدمات افزایش سئو سایت آریان رایان

ما موفقیم وقتی مشتریان مان موفقند!

مشتریان تان به دنبال شما هستند

افراد هر ثانیه بیش از 40،000 بار از جستجوی گوگل استفاده می کنند. آنها به دنبال چه هستند؟ هنگامی که استراتژی وب سایت خود را با آنچه مشتریان می خواهند مطابقت دهید، به گوگل نشان می دهید که یک منبع با کیفیت و قابل اعتماد هستید. تنها کاری که باید بکنید ثابت کردن جایگاه خود است.

خواه هدف شما تسلط بر نتایج جستجوی محلی، منطقه ای یا ملی باشد، ترکیبی از محتوای با کیفیت، ابزار پیشرفته و تکنیک ها در صنعت بازاریابی اینترنتی برای ارائه نتایج قابل اندازه گیری و بلند مدت بی نظیر در جهت افزایش رتبه در گوگل لازم است. وقت آن است که با خدمات سئو شرکت آریان رایان بازده بیشتر و فروش بیشتری داشته باشید.

بر هیچکس پوشیده نیست که گوگل نحوه یافتن و انتخاب شرکت ها از طریق مردم را از اساس تغییر داده است. زمانی که شما مشغول خواندن این صفحه هستید، بیش از چند صد هزارجستجو در گوگل انجام شد. اگر برای شرایط مربوط به تجارت خود در صفحه اول گوگل رتبه ندارید، هزاران تعداد ترافیک را از دست می دهید. حتی بدتر اینکه، تمام این بازدیدها مستقیماً به سمت رقبای شما انجام می شود. وقت آن است که شما برای سئو سازی سایت تان سرمایه گذاری کنید.

مدیریت کارآمد کمپین های سئو

کمپین های سئو پیچیده هستند و علاوه بر اقدامات راه اندازی و نگهداری معمول وب سایت، فعالیت های بسیاری را برای ماه ها می طلبد. یک مدیر اختصاصی برای شما که مهارت بالایی در مدیریت و ارتباط کمپین دارد، بر کمپین شما نظارت خواهد کرد. ما با یک سیستم وظیفه محور، بهینه سازی سایت شما در گوگل را با بالاترین بازده ممکن انجام می دهیم و سرمایه گذاری شما در سئو را در هر زمان به حداکثر می رسانیم.

مدل سئو که ما در کمپین های خود از آن بهره می بریم، مدل پیشرفته است. به عبارت دیگر، ما استراتژی های سئو سازی پیشرفته را با ترکیب درست معناشناسی، علم داده و بک لینک پیشرفته انجام می دهیم.

شفافیت، نشانه کسب و کار دو طرفه

ما چیزی فراتر از یک راز را در سئو جستجو می کنیم. زیرا معتقدیم مشتری آگاه و درگیر بهترین نوع مشتری است. ما گزارش های ماهیانه ای را به شما ارائه می دهیم که درک آنها آسان است، و همه کارها، نتایج، نکات برجسته و چالش های پیش آمده را با جزئیات دقیق شرح می دهیم. و البته ما در هر زمان از سوالات، نظرات و ایده های شما استقبال می کنیم.

ما از ابزار برای سئو سایت شما استفاده می کنیم

گزارشات سئو و افزایش رتبه سایت

کیفیت گزارش دهی از سئو بسیار مهم است، زیرا این اصلی ترین راه درک مشتری از بازده سرمایه گذاری اش در سئو است. با این حساب، گزارش سئو باید به خوبی طراحی شده، کامل، شفاف و شاید مهمتر از همه، به اندازه کافی قابل فهم باشد تا مشتری بتواند آن را درک و تفسیر کند. گزارش سئو باید با خلاصه ای از پیشرفت استراتژی کمپین به تاریخ باشد. باید به طور واضح بیان کند که شرکت خدمات سئو  سایت گفته است که قصد انجام چه کاری را دارد، در واقع چه اقداماتی انجام شده است و قرار است ماه آینده چه فعالیت هایی انجام شود.

– تجزیه و تحلیل ترافیک: کاهش ترافیک ارگانیک یا مستقیم می تواند ناشی از بین رفتن یک لینک ورودی قوی باشد.
– تجزیه و تحلیل بک لینک: افزایش کمیت و کیفیت بک لینک ممکن است نشان دهنده موفقیت در فعالیت سئو خارجی سایت و برخی از فاکتورهای دیگر باشد.
– تحقیق در مورد رقبا: رقبا مانند مشتریان، استراتژی و تاکتیک های سئو سازی سایت را به مرور تغییر می دهند. برای حفظ فواید سئو، کاهش فاصله ها و جلوگیری از ایجاد شکاف های نامطلوب، باید در مورد کمپین های رقبا تحقیق شود.

تمرکز بر نتایج بهینه برای ارتقا رتبه سایت

ما تمرکز زیادی بر روی بازگشت سرمایه برای مشتری داریم. تلاش های استراتژیک و تاکتیکی ما همیشه بر تولید مشتری بالقوه بیشتر یا درآمد آنلاین متمرکز است. این بسیار مهم است، زیرا کمپین ها می توانند به راحتی با پیگیری ترافیک وب سایت، رتبه بندی یا کلمات کلیدی “بیهوده” از مسیر خود خارج شده و از هدف اصلی شوند. در نهایت، شما می خواهید کمپین ارتقا رتبه سایت شما در گوگل منجر به دستیابی تیم فروش شما به مشتریان بالقوه بیشتر یا درآمد بالاتر از سمت فروشگاه آنلاین شما شود. و این مواردی است که ما برای انجام آنها سنگ تمام می گذاریم.

فعالیت های گسترده با محوریت سئو

از آنجا که سرویس سئو بصورت آنلاین شامل انواع مختلفی از فعالیت ها است، از استراتژی کلمات کلیدی گرفته تا لینک سازی تا ایجاد محتوا و موارد دیگر، داشتن تیمی کاملاً مناسب مانند تیم ما باعث می شود که کمپین ها جریان موثرتری داشته و نتایج را با سرعت بیشتری به ارمغان بیاورند. نکته قوت: کمپین سئو سازی سایت شما سریعتر افزایش می یابد و زودتر قیف فروش خود را افزایش می دهید. بهبود درآمد و بازگشت سرمایه از کمپین خود خواهید داشت.  تیم ما شامل محققان، تحلیلگران، نویسندگان متن، طراحان وب، توسعه دهندگان وب است.

قیمت خدمات سئو و بهینه سازی سایت

اولین چیزی که شرکت ها می خواهند درباره خدمات افزایش سئو سایت بدانند قیمت آن است. هزینه خدمات سئو سایت و در نتیجه افزایش رتبه در گوگل بسیار متفاوت است زیرا هر سازمانی نقطه شروع متفاوتی دارد و برای بهبود رتبه بندی ارگانیک خود به فعالیت های ماهانه نیاز دارد. هزینه ماهانه سئو شما به عوامل مختلفی بستگی دارد. در ادامه عوامل مهمی که می توانند نقش تعیین کننده در قیمت یک کمپین سئو را داشته باشند، آورده شده است.

وب سایت شما در حال حاضر چه مقدار فعالیت برای بهبود ارتباطات با ربات های موتور های جستجو لازم است؟ آیا وب سایت شما ریسپانسیو است؟ وب سایت شما با چه سرعتی بارگیری می شود؟ آیا برای عبارات کلمه کلیدی مورد نظر خود صفحات خدمات / محصول دارید؟ آیا عنوان ها و توضیحات متای بهینه سازی شده دارید؟ آیا محتوای بدنی بهینه دارید؟ چند بک لینک دارید؟ چند دامنه ارجاع دارید؟ کیفیت آن بک لینک ها چگونه است؟ آیا توسط گوگل جریمه شده اید یا مجازات شده اید؟ آیا توزیع انکر تکست طبیعی دارید؟ آیا لینک هایی دارید که به صفحات داخلی محصولات / خدمات اشاره کند؟ چه کسی در صفحه اول گوگل برای کلمات کلیدی مورد نظر شما قرار دارد؟ اعتبار و قدرت دامنه و صفحات رقبای شما چگونه است؟ چند بک لینک دارند؟ چند دامنه ارجاع دارند؟ کیفیت بک لینک آنها چقدر است؟

محتوا برای سئو سازی سایت مهم است

قلب بیشتر کمپین های سئو تولید محتوا و بازاریابی محتوا است. در وب سایت شما، محتوا باید ایجاد و یا دوباره اصلاح شود تا با کلمات کلیدی هدف کمپین شما همسو شود. گاهی اوقات، در مراحل اولیه برای ایجاد فوندانسیون محتوایی مناسب کار زیادی انجام می شود. خارج از وب سایت شما، انتشار محتوا در وب سایت ها و وبلاگ های مربوطه در صنعت شما، یکی از مولفه های اصلی ایجاد شبکه لینک سازی است که برای بهبود سئو و افزایش رتبه در گوگل ضروری است. 

تیم متشکل از نویسندگان، ویراستاران، طراحان (برای محتوای تصویری) و بازاریابان محتوا در مجموعه ما در طیف گسترده ای، هم در تولید محتوا و هم در همکاری با ناشران برجسته در بسیاری از زمینه ها، تجربه دارند. این تجربه منحنی یادگیری ما را سرعت می بخشد و به ما امکان می دهد زودتر نتایج عالی را برای شما بدست آوریم. پس یادتان باشد، محتوا برای سئو مهم است.

سئو محلی یا سئو بین المللی

با انفجار در جستجوی توسط تلفن های همراه، سئو محلی به یک ضرورت تقریباً برای هر شرکتی که در یک بازار منطقه ای یا محلی خدمت می کند تبدیل شده است. شرکت های بین المللی همچنین از کمپین های محلی برای بهبود قابلیت دیدخ شدن در موتور های جستجو و نتایج ارگانیک شان در بازارهای هدف استفاده می کنند، چه برای افزایش سهم بازار، برای رهایی از دست رقبا و یا حتی معرفی محصولات و خدمات جدید.

سئو ملی کمپین هایی در مقیاس بین المللی به تحقیقات گسترده کلمات کلیدی و برنامه ریزی دقیق نیاز دارند. تحلیلگران سئو ما در مرحله کشف، زمان زیادی را با شما می گذرانند تا هرچه بیشتر در مورد مزیت رقابتی شرکت شما، محصولات، خدمات، مشتریان و رقبا دانش کسب کنند. رویکرد دقیق ما با ارائه مدلی خاص برای هدف قرار دادن کلمات کلیدی خاص که بهترین فرصت های ممکن را برای تولید مشتریان بالقوه برای شما دارند، به کسب و کار شما قدرت می بخشد.

بهره گیری از تیم متخصص در خدمات سئو سایت

بسیاری از خدمات لینک سازی در سئو امروز حول انتشار مطالب در وبلاگ ها و وب سایت های دارای اعتبار بالا و مرتبط است. ما با تیم متخصصان باتجربه، محتوای حرفه ای و مفیدی تولید می کنیم که بلاگ ها مشتاق پذیرش آن هستند. همراه با نوشتن مطالب متناسب، یافتن بلاگ ها و سایت های مناسب و ایجاد علاقه در آنها برای موفقیت در ایجاد لینک سازی بسیار مهم است. 

تیم بازاریابی محتوا ما، تجربه تولید محتوا در بسیاری از صنایع دارد و این امر به ما امکان می دهد تا به سرعت شبکه لینک سازی خود را ارتقا دهیم. تکنیک های خلاقانه لینک سازی ما انواع مختلفی از روش های تخصصی و پیچیده را به کار می گیرد تا برای ارتقا رتبه سایت در گوگل برای شما سنگ تمام بگذارد. با انجام این کارها، شرکت شما می تواند فاصله زیادی را بین خود و رقباییش ایجاد کند!

بررسی وضعیت سئو سایت شما

شرکت آریان رایان به عنوان یک آژانس ارایه دهنده خدمات بهینه سازی سایت برای موتور جستجو، مکانیزم نحوه بهبود رتبه بندی موتور جستجو را می فهمد. ما با تعیین اثربخشی وضعیت فعلی سئو سایت شما از طریق یک ممیزی و بررسی سریع خدمات سئو خودمان را شروع می کنیم.

بررسی سئو ما یک صفحه مشخص را برای هر کلمه کلیدی یا عبارت کلیدی مورد هدف که کاربران هدف شما در اینترنت جستجو می کنند، تجزیه و تحلیل می کند. چرا هر بار فقط یک صفحه از سایت شما را بررسی می کنیم؟ ابزار تحلیل ما با الگوریتم رتبه بندی گوگل که صفحات وب و نه کل وب سایت ها را رتبه بندی می کند، مطابقت دارد. این موضوع نتایج دقیق و نکات مفیدی برای ارتقا رتبه سایت شما در گوگل ارائه می دهد.

در کمپین های سئو، دشوارترین چالش این نیست که بدانیم چه کاری باید انجام شود، بلکه در عوض چگونگی انجام آن است. قبل از مشارکت با یک شرکت ارایه دهنده خدمات سئو سایت، اطمینان حاصل کنید که این شرکت از عمق و وسعت مهارت و یک سیستم مدیریت کمپین متخصص برخوردار باشد، تا اهاف شما را به کمال برساند.

با خدمات سئو آریان رایان صدرنشین گوگل باشید!

فعالیت اصلی شرکت آریان رایان خدمات سئو سایت و افزایش رتبه در گوگل، بازاریابی اینترنتی و طراحی وب با خدمات کامل و مقرون به صرفه است. ما می فهمیم که حضور آنلاین یک کسب و کار در بالای نتایج جستجوی های مرتبط چقدر مهم است. از طریق خدمات سئو کلاه سفید، ما با پشتکار تلاش می کنیم تا مشتریان خود را در موقعیت های برتر صفحات نتایج موتور جستجو قرار دهیم. از آنجا که همه وب سایت ها برابر نیستند، شرکت خدمات سئو ما با استفاده از ابزارهای اختصاصی برای تأمین رقابتی ترین مزیت ممکن با بهترین نرخ، کمپینی را برای دستیابی به اهداف اصلی تجارت شما سفارشی می کند.

ما معتقدیم که لینک های با کیفیت همراه با بهینه سازی مناسب سایت مساوی است با افزایش نتایج. و اگر این همان چیزی باشد که شما بدنبال آن هستید، ما برنامه ای برای شما داریم. نتیجه ای که شما به دنبال آن هستید کمی زمان بر است زیرا ماهیت کار ما افزایش رتبه طبیعی سایت در گوگل و کسب ترافیک ارگانیک است. کمپین خدمات سئو سایت مستلزم حفظ قدرت، صبر و حوصله و تیمی متشکل از متخصصان متعهد است که مایلند تا شما را در صفحه اول هر نتیجه جستجویی قرار دهند!

favicon

ورود

به آریان رایان خوش آمدید

favicon

ثبت نام

به آریان رایان خوش آمدید

favicon

فراموشی رمز عبور

ایمیلتان را وارد کنید تا لینک تعویض رمز عبور برایتان ارسال شود.